Kalplerce Eniyi Forum Biziz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maxylader @nD By_sQrd@Lı_29 Sunar..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP)

YazarMesaj
By_sQrd@Lı_29
Admin(Site Sahibi)
Admin(Site Sahibi)
By_sQrd@Lı_29

Erkek
Lakap : Sordalı

WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP) Empty
MesajKonu: WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP)   WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP) Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 11:13 pm

WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP) Isletimsistemi3 Windows, 3.1 sürümünden 95’ e geçişte olduğu gibi köklü bir değişim geçirdi. Windows artık daha stabil, daha eğlenceli ve daha güvenli. Microsoft’ un yeni işletim sistemi Windows XP kullanıcılara yeni bir dünyanın kapısını aralayacak. İsimdeki XP kısaltması Türkçe karşılığı “Deneyim” olan Experience sözcüğünü temsil ediyor. XP’ nin ilk olarak sadece 32 Bit’ lik Home Edition ve 32 ile 64 Bit seçenekleri olan Professional versiyonları bulunmaktadır. Henüz piyasaya çıkış ismi kesin olmayan 32 ve 64 Bit’ lik sunucu versiyonları ise halen Whistler kod ismi altında çalışıyorlar.

Kullanıcılara yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayan Windows XP Web bağlantıları ile Microsoft’ un NET’ e giden yolunda en önemli adımı oluşturuyor. Zaten kullanıcı tabanlı bir işletim sistemi olan
http://www.kalplerce.eniyiblog.com

WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-